Televizion
Stop – Emisioni 11 (sezoni 5)

Stop – Emisioni 11 (sezoni 5)

Aksidenti/ Gruaja plagos djalin me motorr dhe e qëllon me shqelma. Sot në Pezë u përkujtua ngjarja, që në histori nji ...

Serialet turke po pushtojnë botën!

Serialet turke po pushtojnë botën!

Fillimisht, duhet të bëjmë një marrëveshje: të mos i quajmë telenovela. Profesor Arzu Ozturkmen, i cili jep lëndën e his ...

2019 . All rights reserved.