#View
Elvana i rikthehet edhe koncerteve

Elvana i rikthehet edhe koncerteve

Këngëtarja Elvana Gjata pas rikthimit në muzikë dhe debutimit në aktrim me ‘Dy gisht mjaltë’ duket se është gati për një ...

2019 . All rights reserved.