#Vane
Tërmet i fuqishëm në Turqi

Tërmet i fuqishëm në Turqi

Një tërmet 5.4 ballë sipas Rihterit goditi sot Turqinë juglindore, në të cilin pesë njerëz u lënduan dhe disa shtëpi ...

2020 . All rights reserved.