#Mars
Horoskopi, 19 maj 2019

Horoskopi, 19 maj 2019

Dashi Një kuadër yjor vërtet shumë i mirë për të lindurit e kësaj shenje bën që dita të jetë shumë pozitive dhe do ta ke ...

Një gjyshe si Shyhrete Behluli

Një gjyshe si Shyhrete Behluli

Nëse nuk e keni ditur, këngëtarja e famshme e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka dy mbesa e dy nipër. Ajo është 57 ...

Sa është i pasur Donald Trump?

Sa është i pasur Donald Trump?

Perandoria e pasurive të patundshme të Presidentit Donald Trump ka siguruar miliona dollarë në të ardhura vitin e kal ...

Një këngë kushtuar babait (Video)

Një këngë kushtuar babait (Video)

Ajo është një këngëtare e suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar. Së fundmi ajo ka realizuar një këngë dedikuar f ...

2019 . All rights reserved.