E diela: Ermal Mamaqi ndan fotografi me të ëmblën e tij

E diela: Ermal Mamaqi ndan fotografi me të ëmblën e tij

0Shares
E diela: Ermal Mamaqi ndan fotografi me të ëmblën e tij


Në Shtator të vitit të kaluar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për të dytën herë.

Pas ardhjes në jetë të Joelit, pesë vite më parë, familja u shtua me një vajzë e cila u quajt Sia.

View this post on Instagram

Joeli im 5 \ud83c\udf82\ud83c\udf7e\ud83d\ude0d\ud83e\udd29\ud83d\ude4b‍\u2642\ufe0f

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on Sep 30, 2018 at 11:38am PDT

Kaq dihet për vogëlushen e familjes Mamaqi e cila nuk u ekspozua asnjëherë në publik, ndryshe prej djalit.

E ka qenë e Diela, sebep që Ermali të ndajë një moment me vajzën.

Me fytyrën e paekspozuar sërish, humoristi i njohur zbulon se të Dielën po e  kalon me të bijën, teksa Ami është e zënë me organizimet e ‘Ami Event’.

A nuk janë të ëmbël babë e bijë? /Prive.al

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.