Çfarë ndeshje, menjëherë vjen goli i tretë në sfidën Spal – Inter

Çfarë ndeshje, menjëherë vjen goli i tretë në sfidën Spal – Inter

0Shares
Çfarë ndeshje, menjëherë vjen goli i tretë në sfidën Spal – Inter

Sporti

Interi ka rikthyer sërish epërsinë ndaj Spalit.

E kush tjetër pos Mauro Icardit, i cili e ka shënuar golin e dytë personal dhe të dytin për skuadrën e tij, shkruan GazetaBlic.

Ndodhi kjo në minutën e 78-të, derisa kujtojmë që në minutën e 14-të e realizoi të parin. Para dy minutave ndërkaq ekipi vendas barazoi përmes Alberto Paloschit, por që nuk i zgjati shumë gëzimi.

Më poshtë e keni edhe golin e avantazhit, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

Ne do tiu lajmërojmë për çdo risi.

VIDEO

/GazetaBlic/

10/07/2018 22:23

Mbyllet takimi Spal-Inter

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.