ZYRTARE/ Roma bën goditjen e parë në merkato, firmos ish-lojtari i Chelsea

ZYRTARE/ Roma bën goditjen e parë në merkato, firmos ish-lojtari i Chelsea

0Shares
ZYRTARE/ Roma bën goditjen e parë në merkato, firmos ish-lojtari i Chelsea

Roma ka bërë goditjen e parë duke firmosur me Pedron. Skuadra kryeqytetase ka prezantuar pak minuta më parë sulmuesin spanjoll. Pedro ka kaluar me sukses vizitat mjekësore dhe më pas ka firmosur kontratën dy vjeçare me Romën.

33-vjeçari nisë kështu një aventurë te re e pas largimit nga Chelsea do të luajë në Serie A. Kjo është eskperienca e tij në parë në kampionatin italian pasi në të kaluarën ka luajtur në Spanjë dhe Angli.

Sponsorizuar
2021 . All rights reserved.