Vijon me ritme të larta numri i infektimeve. MSH: “6 viktima dhe 32 qytetarë të shëruar në 24 orët e fundit”

Vijon me ritme të larta numri i infektimeve. MSH: “6 viktima dhe 32 qytetarë të shëruar në 24 orët e fundit”

0Shares

127 persona janë konfirmuar pozitiv me COVID-19 në 24 orët e fundit dhe 6 persona kanë humbur jetën në të dy spitale COVID. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 531 testime, ku 127 persona janë konfirmuar të prekur nga virusi Covid 19. Tirana paraqet numrin më të lartë të infektimeve e ndjekur nga Kruja dhe Durrësit....

MSH: “6 viktima dhe 32 qytetarë të shëruar në 24 orët e fundit” appeared first on SCAN.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.