Lajm aspak i mirë për Interin, lëndohet Barella

Lajm aspak i mirë për Interin, lëndohet Barella

0Shares
Lajm aspak i mirë për Interin, lëndohet Barella

Sporti

Lajme aspak të mira për Antonio Conten.

Mesfushori i Interit, Nicolo Barella ka pësua një dëmtim të muskulit në kofshën e tij të djathtë, përcjell GazetaBlic.

Lojtari nuk morri pjesë në humbjen 2-1 kundër Bolognas mbrëmë dhe iu nënshtrua testeve të mëtejshme këtë mëngjes.

Klubi i Interit ka njoftuar se 22-vjeçari vuan një tërheqje muskulore dhe nuk ka ndonjë datë të caktuar për kthimin e tij.

Italiani nuk pritet të luajë në ndeshjet e radhës të Nerazzurrëve kundër Hellas Verona dhe Torino.

/GazetaBlic/

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.