Politikani serb i cili njohu pavarësinë e Kosovës i infektur nga koronavirusi: Jam lodhur!

Politikani serb i cili njohu pavarësinë e Kosovës i infektur nga koronavirusi: Jam lodhur!

0Shares
Politikani serb i cili njohu pavarësinë e Kosovës i infektur nga koronavirusi: Jam lodhur!

Lajme

Politikani serb i cili njohu pavarësinë e Kosovës, dhe lideri i LDP-së, Cedomir Jovanoviq, është infektuar nga koronavirusi, transmeton GazetaBlic.

Ai thotë, se ndihet i lodhur dhe se vetëm oksigjeni e ka shpëtuar.

Tutje ai bën thirrje për kujdes.

Shkrimi i plotë:

Jam lodhur, kemi ndaluar përhapjen gjatë fundjavës, oksigjeni më ka shpëtuar dhe më duhet akoma të pushoj mushkëritë që janë duke luftuar virusin. Ngadalë duke ulur temperaturën dhe qetësuar presionin e gjakut.

Mjekët janë gjithmonë me mua dhe reagojnë ndaj çdo ndryshimi të terapisë. Për natën e dytë me radhë, me mbështetjen e tyre, unë arrita të flija për disa orë pasi gjetën një zgjidhje për dhimbjen që më kanë larguar gjatë gjithë javës.

Unë mendoj për gjithçka dhe gjithçka ki kujdes

Premoren sam, zaustavili smo tokom vikenda širenje upale pluća, kiseonik me je sačuvao i još mi je neophodan da bih što

Publiée par Čedomir Jovanović sur Lundi 6 juillet 2020

Sponsorizuar
2021 . All rights reserved.