Bota pas virusit Korona, me ekonomi ndryshe

Bota pas virusit Korona, me ekonomi ndryshe

0Shares

Bota duhet të jetë mbas koronavirusit me ekonomi ndryshe, thotë Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Antonio Guterres. Ai dha një konferencë shtypi për raportin e OKB për luftimin e pandemisë dhe pasojave socio-ekonomike. “Ky është momenti i së vërtetës,” thotë Guterres, kur qindra mijëra njerëz në botë janë prekur nga Covid 19. Kriza më e […]

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.