Në Kurthin e Peter Pan rikthehet në Tv Klan

Në Kurthin e Peter Pan rikthehet në Tv Klan

0Shares
Në Kurthin e Peter Pan rikthehet në Tv Klan

Pas shfaqjes së saj në Sanremo 2020 dhe bujës që pasoi në media, prezantuesja Alketa Vejsiu është gati të filloj sezonin e ri në Tv Klan.

Duke filluar nga 17 Shkurti nis edicioni i tretë i formatit për fëmijë Në Kurthi e Peter Pan që do të transmetohet cdo të hënë në prime time.

Si cdo vit fëmijët do të na surprizojnë me pyetjet spontane drejtuar personazheve të njohur nga fusha të ndryshme, artit, muzikës, televizionit, sportit dhe politikës.

Nuk na mbetet vecse të presim të hënën e javës që vjen për të zbuluar protagonistët e vegjël të këtij edicioni.

Share this:

REKLAMA

loading...

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.