E BUJSHME/ Juventus ka gati “paketën”, Dybala dhe Rabiot “sjellin” në Itali PAUL POGBA

E BUJSHME/ Juventus ka gati “paketën”, Dybala dhe Rabiot “sjellin” në Itali PAUL POGBA

0Shares
E BUJSHME/ Juventus ka gati “paketën”, Dybala dhe Rabiot “sjellin” në Itali PAUL POGBA

Foto ilustruese

Merkato e dimrit ka hyrë tashmë në një fazë mjaft të nxehtë. Juventus është një nga ekipet që kërkon të bëjë çmendurinë në këtë periudhë hyrje-daljesh teksa mësohet se kampionët e Italisë duan në skuadër Paul Pogba. Sipas Tuttosport, Zonja e Vjetër është në tratativa për shërbimet e mesfushorit francez.

Italianët janë gati të paguajnë për lojtarin, por gjithashtu mund të përfshijnë në marrëveshje, Rabiot dhe Dybala. Drejtuesit e Manchester United janë të vendosur për ta mbajtur në skuadër 26-vjeçarin. Pritet me interes të mësohet se çdo të ndodhë me të, ndërsa në Itali janë të bindur se Juventus do të arrijë të finalizojë me sukses operacionin.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.