Sot priten reshje bore

Sot priten reshje bore

0Shares
Sot priten reshje bore

Lajme

3.12.2019 – Ftohtë dhe kryesisht vranët. Herët në mëngjes reshje shiu dhe bore, që më pas do të shndërrohen në borë.

Pasdite dhe në mbrëmje reshjet pritet të pushojnë. Erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 5-12m/s. Indeksi UV: 1.

4.12.2019 – Ftohtë. Në mëngjes me ngrica dhe vransira. Ditën pjesërisht vranët, e në mbrëmje priten kthjellime.

Erë mesatare nga verilindja 3-9m/s. Indeksi UV: 1.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.