Veliaj: Mynyri dhe banda qesharake të mos ndjekin dhëndurët e Saliut, të mos e mbyllin me turp karrierën

Veliaj: Mynyri dhe banda qesharake të mos ndjekin dhëndurët e Saliut, të mos e mbyllin me turp karrierën

0Shares

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se një pjesë e protestuesve janë sërish të njëjtët me ata që protestuan para pak muajsh edhe kundër ndërtimit të shkollës 9 […]

al.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.