Paskal Milo: Mini-Shengeni ballkanik duhet parë me kujdes, në mos me frikë

Paskal Milo: Mini-Shengeni ballkanik duhet parë me kujdes, në mos me frikë

0Shares

Kryetari i Partisë Social Demokrate, njëherësh ish-ministër i Jashtëm, Paskal Milo ka bindjen se politika shqiptare nuk duhet ta kërkojë fajin tek të tjerët dhe euroskpetikët, për çeljen e negociatave me Bashkimin Europian, por duhet ta kërkojë përgjegjësinë te vetja. Në intervistën e mbrëmjes për Rtv Ora me Beti Njumën, ai komentoi edhe marrëveshjen e […]

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.