Ilir Meta i sfidon të gjithë: Më citoni nenin e Kushtetutës që kam shkelur dhe dorëhiqem

Ilir Meta i sfidon të gjithë: Më citoni nenin e Kushtetutës që kam shkelur dhe dorëhiqem

0Shares

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se Kreu i Shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me dekretin e tij për të anuluar zgjedhjet e 30 qershorit. “Në qoftë se, jo Venecia, por ju si gazetare, qytetare […]

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.