Vjosa Osmani: Njerëz të panjohur më hynë në oborr dhe m’i frikësuan fëmijët

Vjosa Osmani: Njerëz të panjohur më hynë në oborr dhe m’i frikësuan fëmijët

0Shares

Kandidatja e LDK’se per kryeministre, Vjosa Osmani, thote se lajmet te cilat ajo i konsideron te rreme gjate fushates zgjedhore e kane rrezikuar ate dhe familjen e saj. Vjosa Osmani thote se gjate fushates per zgjedhjet parlamentare......

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.