Leo Messi tregon prapaskenat e merkatos: Mendova se Neymar do shkonte tek Reali

Leo Messi tregon prapaskenat e merkatos: Mendova se Neymar do shkonte tek Reali

0Shares
Leo Messi tregon prapaskenat e merkatos: Mendova se Neymar do shkonte tek Reali

Leo Messi

Leo Messi në një intervistë të dhënë për mediat, është shprehur ndër të tjera se ai ka menduar që Neymar do të bashkohej me Real Madridin në merkaton e verës së u mbyll. Pasi dështoi rikthimi i brazilianit në Barcelonë, Messi ka menduar se Reali do të hidhej në sulm për të transferuar lojtarin.

Mendova se Neymar do të shkonte tek Reali nëse ai nuk do të rikthehej tek ne. Ai donte të largohej nga PSG dhe ai e shfaqi hapur këtë gjë. Kështu që unë mendova se Florentino Perez dhe Real Madrid do të bënin diçka për të firmosur me të.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.