Ariana Fejzullahu e thotë hapur cilën parti mbështet, zgjedh dhe kandidatet e preferuara

Ariana Fejzullahu e thotë hapur cilën parti mbështet, zgjedh dhe kandidatet e preferuara

0Shares
Ariana Fejzullahu e thotë hapur cilën parti mbështet, zgjedh dhe kandidatet e preferuara

Showtime

Tashmë një pjesë e madhe e figurave të shoubizit po dalin hapur sa i përket partive politike që ato mbështesin, shkruan GazetaBlic.

Në mesin e tyre edhe bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana e cila ka dalë me qëndrim hapur për PKD-në.

Madje, ajo ka bërë të ditura dhe kandidatet që mbështet për deputete nga radhët e kësaj partie.

Ariana Musliu Shoshi si dhe Evgjeni Thaçi Dragusha janë dy emrat që ajo ka përzgjedhur ti mbështesë në këto zgjedhje.

Ndryshe, Ariana Fejzullahu ka vetëm pak ditë që është bërë nënë për herë të katërtë, ku solli në jetë vajzën të cilën çifti e pagëzuan me emrin Ana./GazetaBlic

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.