Dalin pamjet e shtëpisë së Ermal Mamaqit, ja si duket dhoma më e dashur për të dhe Amin

Dalin pamjet e shtëpisë së Ermal Mamaqit, ja si duket dhoma më e dashur për të dhe Amin

0Shares
Dalin pamjet e shtëpisë së Ermal Mamaqit, ja si duket dhoma më e dashur për të dhe Amin

Showtime

Amarda Toska ka publikuar një video të Sias, dhe të gjithëve i ra në sy dhoma e gjumit. Si një princeshë, Sia paska një dhomë gjumi si nëpër filma.

Me një kolltuk të bardhë pranë krevatit të thjeshtë dhe fin, dominojnë ngjyrat rozë pastel dhe e bardhë.

Një kornizë e varur në mur, që shkëlqen, dhe Sia që përpëlitet në krevatin e saj dhe nuk ka ndërmend të flejë, percjell dosja.

Thjeshtë dhe bukur, dhoma e Sias rrëmbeu vëmendjen në videon e publikuar nga Ami.

VIDEO

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.