Ariana e Ermali vijnë me një foto të ‘ëmbël’ para se të vie në jetë fëmija i tyre

Ariana e Ermali vijnë me një foto të ‘ëmbël’ para se të vie në jetë fëmija i tyre

0Shares
Ariana e Ermali vijnë me një foto të ‘ëmbël’ para se të vie në jetë fëmija i tyre

Showtime

Cilësohen si çifti më i mirë i estradës shqiptare, ku edhe së fundi emrat e tyre janë ndër më të përfolurit në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Fjala është për Ermal Fejzullahun dhe bashkëshorten e tij, Ariana Fejzullahun.

Para disa muajsh çifti kanë bërë të ditur se ata presin fëmijun e katërt, por gjinia e tij ende nuk dihet.

Ariana është bërë shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente të ëmbëla me ndjekësit e saj, ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

I tillë ishte edhe postimi i fundit, ku Ariana ka postuar një foto së bashku me Ermalin, ku shihen shumë të lumtur së bashku.

View this post on Instagram

\ud83d\udc95

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on Aug 27, 2019 at 1:53am PDT

Në këtë foto nuk kanë munguar as komentet e artistëve të tyre, duke i uruar ata me fjalët më të mira.

View this post on Instagram

Happiness is on the way \u2764\ufe0f

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Aug 27, 2019 at 1:46am PDT

/GazetaBlic/.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.