Zyrtare/ Pritej shumë prej tij, Real Madrid largon një tjetër lojtar

Zyrtare/ Pritej shumë prej tij, Real Madrid largon një tjetër lojtar

0Shares
Zyrtare/ Pritej shumë prej tij, Real Madrid largon një tjetër lojtar

Bëhet fjalë për portierin Ukrainas, i klasit 99, Andriy Lunin, një talent i rritur tek klubi Madrilen. Lojtari ukrainas nuk është më pjesë e ekipit të galaktikëve edhe pse prej tij pritej shumë dhe dukej se ishte e ardhmja e portës. I trajnuar nga Zidane tek ekipi i moshave, Nunin është transferuar ditën e sotme tek ekipi i Valladolid për një shumë modeste e cila është paguar direkt nga këta të fundit. Ditën e nesërme portieri do të firmosi kontratën 5 vjeçare me spanjollët.

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.