Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

0Shares
Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

Lajme

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje komunitetit LGBT , një pederast të rrëzojnë qeverinë e tij nga pushteti.

Ai theksoi se Qeveria është e vendosur të luftojë deri në fund dhe secili të mbajë përgjegjësi për atë që po ndodh me rastin Reket.

Ai flet edhe për Janevën ku e quan qasjen e saj si idoteske dhe se drejtësia duhet t’i shkojë deri në fund kësaj afere

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.