Mësoni se çfarë është duke sjellur për publikun Ledri Vula së bashku me artistin e njohur

Mësoni se çfarë është duke sjellur për publikun Ledri Vula së bashku me artistin e njohur

0Shares
Mësoni se çfarë është duke sjellur për publikun Ledri Vula së bashku me artistin e njohur

Showtime

Këngëtarët e mirënjohur për publikun shqiptarë, kanë paralajmëruar për një bashkëpunim të ri, shkruan GazetaBlic.

Është fjala për Ermal Fejzullahun e Ledri Vulën, këngëtarë këta të cilët cilësohen si ndër artistët më të dashur për estradëns shqiptare.

Këtë e ka bërë të ditur Ledri Vula, i cili përmes rrjetit social Instagram, ka postuar një video duke paralajmëruar publikun se nesër do të lansohet projekti me i ri i tij në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

https://gazetablic.com/wp-content/uploads/2019/08/ledrivula_68884606_912758799092912_8551504022136955196_n.mp4

Entuziasmi i ndjekësve të tij për ta dëgjuar këngën nuk ka munguar

Shumë prej komentuesve janë shprehu se mezi presin ta dëgjojnë këngën dhe se kjo këngë do të jetë hit i verës.

Ndryshe, këngëtarët janë të angazhuar me projekte të reja muzikore, e edhe me koncerte të ndryshme.

/GazetaBlic/.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.