Roma në kërkim të një mbrojtësi, ylli i finalistëve të Champions League mund të jetë ideali

Roma në kërkim të një mbrojtësi, ylli i finalistëve të Champions League mund të jetë ideali

0Shares
Roma në kërkim të një mbrojtësi, ylli i finalistëve të Champions League mund të jetë ideali

Foto ilustruese

Toby Aldewireld është gjithnjë e më afër Romës. Qendërmbrojtësi i Tottenham është një nga objektivat e mëdhenj të verdhekuqëve dhe nesër Franco Baldini do të takohet me drejtuesit e klubit anglez. në Londër.

Klubi kryeqytetas është i gatshëm të ofrojë vetëm 8 milionë euro për të pasi kontrata e tij skadon në vitin 2020, Një shifër kjo shumë ulët nga atoq ë jemi mësuar të dëgjojmë në botën e futbollit kohët e fundit. Nëse ky transferim do të realizohej për këtë shumë atëherë mund të themi më siguri që italianët kanë bërë bingo.

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.