Interi pranë blerjes më të shtrenjtë në histori, 70 milionë euro për një “bomber”

Interi pranë blerjes më të shtrenjtë në histori, 70 milionë euro për një “bomber”

0Shares
Interi pranë blerjes më të shtrenjtë në histori, 70 milionë euro për një “bomber”

Foto ilustruese

Sot është mbajtur takimi ndërmjet Interit dhe Manchester United për të vendosur të ardhmen e Romelu Lukakut. Djajtë e kuq nuk duan ta humbasin sulmuesin belg dhe këtë do të ishin të gatshëm ta bënin vetëm për një ofertë prëj rreth 83 milionë eurosh.

Italianët ofrojnë 70 milionë bashkë me bonuset. Palët do takohen përsëri sepse nuk bien dakord as për shifrën dhe as për formulën e pagimit. Skuadra angleze do të dëshironte një shitje përfundimtare kurse zikaltërit nuk ofrojnë më shumë se një huazim me detyrim blerje për momentin.

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.