Mikeshat e Ledrit urojnë të dashurën e tij për ditëlindje

Mikeshat e Ledrit urojnë të dashurën e tij për ditëlindje

0Shares


Prej disa kohësh këngëtari Ledri Vula është përfolur për një lidhje të re dashurie me një vajzë të quajtur Sara Hoxha, të cilën e ka mbajtur sekret dhe larg vëmendjes së medias.

Dhe ditën e sotme SaraHoxha feston ditëlindjen dhe miket e saja më të mira gjithashtu dhe të Ledrit kanë uruar Sarën në këtë ditë veçantë.

Ka qenë Dhurata Dora e para që ka postuar urimin e saj për Sarën në Instastory më pas, Ariana Fejzullahu (bashkëshortja e Ermal Fejzullahut) dhe Kida.


Të katërta vajzat ndanjë një raport mjaft të mirë me njëra tjetrën dhe shihen shpesh të kalojnë kohë bashkë.Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.