Shumë shpejtë – Kida në një tjetër bashkëpunim me Ermalin

Shumë shpejtë – Kida në një tjetër bashkëpunim me Ermalin

0Shares


Vera nuk do quhej e zjarrtë nëse Kida dhe Ermali nuk do sillnin projekte të reja muzikore.

Pas projektit muzikor me Lyrical Son “Deja vu”, Kida filloi verën me bashkëpunime.

Ka gjashtë muaj nga projekti i fundit i Ermal Fejzullahut “Zanati i vjetër”, këngë kjo e cila është baladë dhe trajton vuajtjen e një mashkulli pas tradhtisë. E si duket ai ka marrë kohën të punojë për një projekt të ri, që dëgjuesit të shijojnë verën me tingujt ritmik të Ermalit.

Kësaj radhe, Ermali dhe Kida bëhen dyshe për herë të dytë pas “Mi Amore” dhe po sjellin një projekt të ri e që vetëm nga tingujt e parë kjo këngë do na krijojë varësi.

Ermali dhe Kida, të dy postuan në Instagram që të paralajmëronin ndjekësit për bashkëpunimin e tyre që do të publikohet së shpejti. /Prive.al

View this post on Instagram

Kida ft Ermal Fejzullahu n’Tela @kida \ud83d\udca5\ud83d\udca5

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Jun 10, 2019 at 10:38am PDT

View this post on Instagram

Who’s ready for this one\ud83d\udc83\ud83c\udffb\ud83d\ude0b @ermal.fejzullahu #Tela

A post shared by KIDA (@kida) on Jun 10, 2019 at 9:56am PDT

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.