Linda Halimi i këndon vajzës së saj këngë shqiptare (Video)

Linda Halimi i këndon vajzës së saj këngë shqiptare (Video)

0Shares
Linda Halimi i këndon vajzës së saj këngë shqiptare (Video)


TIRANE

Linda Halimi u bë nënë 10 javë më parë dhe që prej asaj periudhe jeta e këngëtare ka ndryshuar rrënjësisht. Këngëtarja shqiptare solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin, Kaimana.

Ajo poston shpesh foto të vajzës së saj duke i vjedhur zemrën të gjithë ndjekësve me ëmbëlsinë e saj. Së fundmi, ajo ka ndarë me fansat një video ku shfaqet duke tundur Kaimanën dhe në të njëjtën kohë, i këndon asaj një këngë të vjetër të Ermal Fejzullahut, ‘Trashe’.

Kaimana duket se po e shijon në maksimum, pasi gjatë videos shfaqet e buzëqeshur. Postimi ka marrë shumë komente nga fansat, të cilët janë tashmë ‘adhurues’ të Kaimanës.

View this post on Instagram

Our favorite song @kaimanaworld \ud83d\ude4c\ud83c\udffc\u2665\ufe0f\u2665\ufe0f @ermal.fejzullahu #baby #song #cute #babies #babiesofinstagram #babymodel

A post shared by \u2648\ufe0fLINDITA\u2648\ufe0f (@linditaworld) on May 26, 2019 at 4:32pm PDT

(BalkanWeb)


Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.