Basketboll/ Teuta barazon me finale Goga Basket, kampioni shpallet në ndeshjen e fundit

Basketboll/ Teuta barazon me finale Goga Basket, kampioni shpallet në ndeshjen e fundit

0Shares
Basketboll/ Teuta barazon me finale Goga Basket, kampioni shpallet në ndeshjen e fundit

Pasditen e sotme është luajtur ndeshja e finales në basketboll për meshkuj mes Teutës dhe Goga Basket. Takimi ka mbaruar me rezultatin 81 71 për vendasit.

Ndërkohë, tashmë gjithçka është e barabartë. 2 finale i ka fituar Goga, kurse 2 të tjera Teuta.

Tashmë çdo gjë do të vendoset në finalen e fundit. Kush fiton aty, atëherë do të shpallet kampion.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.