Motrat Koçi thumbojnë artistët shqiptarë (FOTO)

Motrat Koçi thumbojnë artistët shqiptarë (FOTO)

0Shares
Motrat Koçi thumbojnë artistët shqiptarë (FOTO)

Greta dhe Eni Koçi kanë thumbuar artistët shqiptarë.

Dy motrat, të cilat janë këngëtare shumë të suksesshme, kanë ironizuar me kolegët e tyre të cilët blejnë klikime.

Ato krahasuan këngën e re të Madonnës me Maluma, që arriti 3 milionë brenda 24 orëve, duke thënë se shqiptarët arrijnë 1 milion brenda 1 ore.

Greta dhe Eni postuan në instastory, klikimet e mbreterëshës së pop muzikës në botë, për ta ndarë me ndjekësit në Instagram.

Më poshtë mund t’i shihni të dy postimet./Prive.al  

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.