Të gjithë të ”çmendur” pas Sancho, Dortmund cakton çmimin

Të gjithë të ”çmendur” pas Sancho, Dortmund cakton çmimin

0Shares
Të gjithë të ”çmendur” pas Sancho, Dortmund cakton çmimin

Jadon Sancho është talenti më i përfolur i momentit në merkato. Lojtari i Dortmund ka shkëlqyer këtë sezon në kampionatin gjerman dhe Dortmund i ka vënë çmimin për çdo skuadër që kërkon ta blejë.

Sipas asaj që raporton Bild, drejtuesit e klubi kannë vendosur që çmimi minimal për të do të jetë nga 180 milionë euro e sipër. Real Madrid ka shfaqur intersim për të dhe Zidan e do me çdo kusht në Santiago Bernabeu, por shifra që duhet të paguajë është tepër e lartë për anglezin.

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.