Tensione para ndeshjes së Kupës, tifozët përplasen me policinë (VIDEO)

Tensione para ndeshjes së Kupës, tifozët përplasen me policinë (VIDEO)

0Shares
Tensione para ndeshjes së Kupës, tifozët përplasen me policinë (VIDEO)

Atalanta-Fiorentina do të jetë ndeshja e dytë gjysmëfinaliste që do të përcaktojë dhe finalisten që do të përballet me Lacion.

Takimi i parë me dy skuadrave e luajtur në Firence është mbyllur në barazim 3-3 dhe skuadra e dyshes shqiptare, Berisha-Gjimshit është mjaft e favorizuar në ndeshjen e kthimit. Por, disa orë para takimit ka patur një përplasje mes tifozëve të Fiorentinës dhe policisë.

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.