Në Bundesligë bora i mohon golin futbollistit të Hannover-it përballë Leverkusen (VIDEO)

Në Bundesligë bora i mohon golin futbollistit të Hannover-it përballë Leverkusen (VIDEO)

0Shares

Futbollisti i Hanover Genki Haraguçi nuk u ka besuar syve teksa ka parë t?i mohohet një gol i sigurtë nga bora, shkruan Albeu.com Ndeshja e sotme midis Hanover dhe Bajer Leverkuzen u shoqërua me reshje të shumta bore. "Aspirinave" iu deshën pak minuta për të gjetur dy herë rrugën e rrjetës, ndërs

Sponsorizuar
2019 . All rights reserved.