TV KLAN
Klanifornia – Episodi 7  – Sezoni 2

Klanifornia – Episodi 7 – Sezoni 2

#Klanifornia #TvKlan Një program humori nga Turjan Hysko Moderatore: Marina Vjollca Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori

Zjarret, masakër në Kolorado

Zjarret, masakër në Kolorado

Mijëra hektarë pyje vazhdojnë të shkrumbohen Tre nga zjarret më të mëdha në historinë e Kolorados janë ndezur këtë vit dhe dy prej tyre janë ende aktivë dhe në rritj

Erdogan: Macron ka nevojë për kontroll mendor

Erdogan: Macron ka nevojë për kontroll mendor

Franca tërheq ambasadorin e saj në Ankara Pas një sërë përplasjesh në distancë për çështjen e Mesdheut lindor, konfliktit Armeni-Azerbajxhan dhe së fundmi edhe për ser

Bien me 800% abonimet në Netflix

Bien me 800% abonimet në Netflix

Fitimet zhgënjyese të tremujorit të tretë për gjigandin e transmetimit Netflix vijnë pasi shumë abonues kanë anuluar shërbimet e tyre për herë të tetë radhazi pasi ka

2020 . All rights reserved.